Nasze hotele

Informacje

O nas

Jesteśmy właścicielami Hotelu Durigon w Austrii, w miasteczku Ramingstein od 1996 roku, oraz Polsko Austriackiego Biura Podróży "Victoria Travel" od 2004 roku.

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Małopolskiego /nr Z/27/2007/.

Nasz numer    NIP: 675 13 16 95      REGON: 356855651

Jesteśmy organizatorami  imprez turystyczno-krajoznawczych, organizujemy wycieczki,  wyjazdy studyjne, szkolenia, spotkania integracyjne, obozy narciarsko-snowboardowe, zimowiska,  kolonie, zielone szkoły, dla doroslych, dzieci i młodzieży w kraju i za granicą. Posiadamy w naszej ofercie szeroki wachlarz imprez turystycznych.

Wieloletnia praktyka w dziedzinie turystyki pozwala nam na organizowanie wypoczynku w sposób rzetelny i profesjonalny.  Od 22 lat jesteśmy właścicielami Gasthofu "Durigon" w Alpach Austriackich oraz od 14 lat Biura Podrozy "Victoria Travel"  Zorganizowalismy bardzo duzo  imprez turystycznych  w naszym hotelu. Jesteśmy uczestnikami każdej imprezy organizowanej przez nasze biuro aby wykluczyć jak najdrobniejsze niedociągnięcia.

Co sie dotyczy organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bardzo dużą rolę przywiązujemy do bezpieczeństwa oraz wiarygodności wykonywanych przez nas usług.

Przyjmujemy u siebie około 6000 tysięcy gości rocznie od najstarszych do najmłodszych zarówno w lecie jak i w zimie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Do zobaczenia

"Victoria Travel " i  Hotel "Durigon"