Nasze hotele

Informacje

WŁOCHY... kolebka piękna, myśli, sztuki... 1340 PLN

WŁOCHY... kolebka piękna, myśli, sztuki...

WŁOCHY to piękny kraj w południowej Europie, swoim kształtem przypominający damskiego buta. Jest odwiedzany przez wielu turystów z całego świata, których przyciągają atrakcyjne, bogate w różnorodne zabytki, piękne miasta włoskie oraz cudowny krajobraz, niezliczone plaże, ciepła woda i cudowne góry. Ze względu na dobrze zorganizowaną turystykę Włochy znajdują się w czołówce najchętniej odwiedzanych krajów Europy.


PROGRAM RAMOWY:


1 dzień wyjazd z Polski w godzinach rannych. Przejazd przez Czechy i Austrię. Przyjazd w okolice Wenecji, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.


2 dzień śniadanie. Przyjazd do Wenecji - zwiedzanie miasta : Plac Św. Marka, Bazylika Św. Marka, Dzwonnica, Most Westchnień, Pałac Dożów, spacer trasą turystyczną przez Most Rialto. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicy Florencji. Obiadokolacja i nocleg.


3 dzień śniadanie. Przejazd do Florencji, jednego z piękniejszych włoskich miast, stolicy Toskanii. Zwiedzanie: kościół Św. Krzyża, Katedra Santa Maria del Fiore, Wieża Giotta, Piazza Della Signoria wraz z galerią rzeźb, Palazzo Vecchio, most Ponte Vecchio. Przejazd w okolice Rzymu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.


4 dzień śniadanie. Przyjazd do Rzymu. Zwiedzanie wiecznego miasta, stolicy Włoch : Bazylika i Plac Św. Piotra, Hiszpańskie Schody, Piazza Navona, Plac Wenecki, Kapitol, Forum Rzymskie, Forum Trajana, Fontanna di Trevi, Koloseum. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.


5 dzień śniadanie. Zwiedzanie Watykanu: Plac i bazylika św. Piotra, Kaplica Sykstyńska, ogrody watykańskie. Wizyta na grobie Papieża Jana Pawła II. Wyjazd do Monte Cassino. Zwiedzanie polskiego cmentarza wojennego. Przejazd do hotelu w okolicy Peruggi. Obiadokolacja i nocleg.


6 dzień śniadanie. Przejazd do Asyżu - zwiedzanie Bazyliki Św. Franciszka i Bazyliki Św. Klary. Spacer malowniczymi uliczkami starego miasta. Przejazd na nocleg i obiadokolację.


7 dzień: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do kraju w godzinach wieczornych.


CENA ZAWIERA: • przejazd autokarem klasy Lux • zakwaterowanie: 6 noclegów w hotelach **/*** - pokoje 2,3 osobowe z łazienkami • wyżywienie: 6 śniadań, 6 obiadokolacji • opiekę pilota • usługi przewodnika po Rzymie i po Florencji • ubezpieczenie KL NNW i bagaż 


UWAGA: na wstępy do zwiedzanych obiektów, bilety na lokalne środki transportu /metro/, napoje do obiadokolacji należy posiadać ok. 50 euro

Galeria zdjęć